Kinky Swinger Party 11. mail 2018 02. apr, 2018

Printsess Lilian & Domina Frankie

Reedel, 11. mail 2018 algusega kell 19.00 toimub BDSM Estonia Stuudios Tallinnas taas pidu! Osalema on oodatud kõik, kes avatud ja julged. Stuudio 6. sünnipäeva puhul pakume ka torti!

Lase endas valla crossdresser, dominant, alluv, ekshibitsionist, vuajerist, cuckold, cuckqueen, fetishist, alandlik ori või end kõigile pakkuv hoor. Kui maskiga on teine fiiling ja alasti olla on mõnus, siis nii olegi. Arvad, et sulle sobib sel õhtul maani kleit ja Amy Winehouse’i stiilis parukas, siis - miks mitte! Meeldivad sukad ja kõrged kontsad ning tahad nendes tantsu lüüa - aga palun! Loodad leida kedagi, kes sinuga samal tuulel - äkki leiadki mõttekaaslase ja mängupartneri. Sul on võimalik kasutada stuudios olevaid mänguasju, lasta siduda end ristile või teha seda ise. Silitada ja olla silitatud, piitsutada või saada piitsutatud...

BDSM Estonia Stuudio on täiskasvanutele mõeldud mugav, privaatne ja diskreetne paik, kus oma fantaasiaid realiseerida. Kohapeal on võimalik vahetada riideid ja duši all käia.

Enne, kui kirjutad oma osalussoovist, küsi endalt ja kirjuta meilegi, miks sa sellele peole tulla soovid. Ole valmis ennast kirja ja telefoni teel tutvustama. See on privaatpidu, kus osalejate valiku teevad peoperenaised – Domina Frankie ja Printsess Lilian.

Pidu sobib nii swingeritele kui kinksteritele!

Riietus: nahk, latex, seksikas pesu, alasti, fantastika.

Osalustasu: 30 €

Osalejate arv on piiratud. Pane ennast kohe kirja, sest meie pidude nimekirjad täituvad kiiresti.

Osalejaid koguneb tavaliselt ca 20, mehi ja naisi enam-vähem võrdselt.

Pidu kestab südaööni.

Lisainfo ja registreerimine: PrintsessLilian@gmail.com

Lisa kommentaar

Email again: